Doporučíme a zajistíme reklamní a dárkové předměty s potiskem i bez potisku. Vybírat můžete z mnoha katalogů. V mnoha případech zajišťujeme reklamní předměty a jejich označení na přání zákazníka. Všechny reklamní předměty opatříme logem jednou z dostupných tiskových technologií. S výběrem kvalitního potisku vám poradí naši kolegové. Využíváme: polep řezanou reklamou za použití fólií určených na plast, kov nebo textil, laserování, sítotisk, přímý digitální tisk na textil, výšivku, gravírování,  tamponový tisk, sublimaci.
plechové hrnky - plecháče, reklamní placky, psací potřeby, kancelářské potřeby, kalendáře, diáře, elektronika, IT technologie, tašky a cestovní potřeby, hračky, deštníky a pláštěnky, obaly, hrnky a kuchyňské potřeby, sportovní potřeby, textil, dárkové balíčky, potraviny, nápoje, kosmetické a zdravotní potřeby
Reklamní předměty lze objednávat od 1 ks. Pro přesnou cenovou nabídku reklamních předmětů s potiskem nebo bez potisku, nás kontaktujte. Cena se liší v závislosti na počtu odebraných kusů a druhu zvoleného potisku.
Back to Top